İri Göğüslü Taş Escort

Merhaba değerli beyler, hepiniz sayfama hoşgeldiniz.Ben Sibel. Sizlerle birlikte burda olmaktan öncelikle mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Profilim de ki bilgileri dikkatlice okuyarak bana ulaşınız, daha sonrasın da her hangi bir sorun oluşmasını kesinlikle istemiyorum . Çünkü partnerlerimle aramda her hangi bir sorun oluşması yaşayacağımız sıcak ilişkiyi bozabilir o yüzden dikkat edelim.

Öncelikle 24 yaşında 167 cm boyunda ve 63 kg. ağırlığında bir bayanım. Fotoğraflar da da gördüğünüz gibi saç rengim siyah, göz rengim siyah ve ten rengim beyazdır. Fotoğraflar bizzat bana aittir bu konuda hiç bir şüpheniz olmasın. Çok enerjik ve eğlenmeyi seven. Sürekli partnerlerini mutlu eden biriyim. Sizlerin mutluluğu benim mutluluğum demektir.

İlişkimiz sırasında bir çok çeşitli yatak oyunları , sizlerin istediği özel pozisyonlar ve benim uygulayacağım seks dolu hareketlerle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve asla yanımdan ayrılmak istemeyeceksiniz. Kondomsuz kalmıyorum ve anal yapmıyorum. Ancak siz elit beyler için oral ve ön sevişme yapmaktan kesinlikle kaçınmıyorum . Çünkü bu ikisi sizlerin en çok zevk aldığı hareketler olduğunu biliyorum.

Görüşmelerimi kendi evimde yapıyorum. Misafir etmeniz durumunda otellere de gelmekteyim. Hoşçakalın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir